Spider-Man: Miles Morales (PS5) (російська версія)

Spider-Man: Miles Morales (PS5) (російська версія)

Недоступно
Артикул: 100096
Бренд:
Код: PPSA-01461
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 19.11.2020. З супер Spider силою у кішені герой Майлз Моралес мчить по місту, зупиняючи злочинців на своєму шляху. В останній пригоді у всесвіті Marvel's Spider-Man підліток Майлз Моралес пристосовується до свого нового дому, ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 19.11.2020.

З супер Spider силою у кішені герой Майлз Моралес мчить по місту, зупиняючи злочинців на своєму шляху. В останній пригоді у всесвіті Marvel's Spider-Man підліток Майлз Моралес пристосовується до свого нового дому, слідуючи по стопах свого наставника Пітера Паркера в якості нової Людини-павука. Але коли запекла боротьба за владу загрожує зруйнувати його новий дім, честолюбний герой розуміє, що з великою владою повинна прийти і велика відповідальність. Щоб врятувати весь Нью-Йорк Marvel, Майлз повинен прийняти мантію Людини-павука і заволодіти нею.

Приголомшливі візуальні ефекти:

Відправляйтеся в засніжений Нью-Йорк Marvel, реалізованої в прекрасному 4K і HDR. Оцініть відображення на будівлях за допомогою трасування променів і поліпшеного освітлення, тіней і деталей персонажів. Додатковий режим продуктивності 60 кадрів в секунду оживляє всесвіт Людини-павука.

Швидке завантаження:

Marvel's Spider-Man: Miles Morales використовує переваги швидкого завантаження з використанням супершвидкісної SSD. Миттєво переміщайтеся по Нью-Йорку і майже миттєво перезавантажуйтеся.

Адаптивні тригери:

Відчуйте павутину Людини-павука на кінчиках ваших пальців з допомогою адаптивних тригерів контролера DualSense в Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

Тактильний зворотний зв'язок:

Кожен удар Майлза Моралеса, постріл павутиною або отруйний вибух відчувається в ваших руках завдяки тактильному зворотньому зв'язку бездротового контролера DualSense.

Tempest 3D AudioTech:

Слухайте, як місто оживає навколо вас в Marvel's Spider-Man: Miles Morales з тривимірним просторовим звуком, що дозволяє вам чути, що відбувається навколо вас, з дахів до міських вулиць. Звуки міста занурять вас в атмосферу Нью-Йорка Marvel і пожвавлять моменти блокбастера про Людину-павука з Tempest 3D AudioTech на консолі PS5.

  • Гарантія виробника ПЗ та ігри поверненню та обміну не підлягають
  • Гарантія від магазину Обмін - Повернення в день замовлення (при збереженні цілісності упаковки)

Написати відгук

    Погано           Добре