Б ⁄ В
Super Smash Bros. (3DS) (російська версія) Б/В

Super Smash Bros. (3DS) (російська версія) Б/В

700 ₴
Артикул: 100955
Бренд:
Код: CTR P AXCP
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 03.10.2014. Основи Super Smash Bros. прості. Використовуйте унікальні атаки та спеціальні прийоми обраного вами персонажа, щоб завдати шкоди противнику, а потім вдарте його нищівною атакою, щоб скинути його зі сцени! Чим вище ...
Платформа :

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 03.10.2014.

Основи Super Smash Bros. прості. Використовуйте унікальні атаки та спеціальні прийоми обраного вами персонажа, щоб завдати шкоди противнику, а потім вдарте його нищівною атакою, щоб скинути його зі сцени! Чим вище втрати вашого супротивника (представлений у відсотках), тим далі він відлетить при запуску, так що бийте, поки не побачите, як він димиться, а потім застосуйте свою найпотужнішу атаку і спостерігайте, як ваша ціль злітає зі сцени!

Кого б ви не обрали, налаштуйте його спеціальні прийоми та спорядження, щоб зробити їх своїми. Збирайте спорядження під час гри та екіпіруйте його, щоб досягти ідеального балансу атаки, захисту та швидкості, або максимізуйте один атрибут, що відповідає вашому особистому стилю гри. Спеціальні прийоми також можна збирати та налаштовувати, що дозволить вам створити ідеального бійця!

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре