Б ⁄ В
Tearaway (PlayStation Vita) (російська версія) Б/В

Tearaway (PlayStation Vita) (російська версія) Б/В

Недоступно
Артикул: 100016
Бренд:
Код: PCSF-00214
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата виходу: 22.11.2013. Пригода - як твій найкращий друг, як ніяка інша! Рушайте в власну унікальну пригоду в світі паперових виробів, який ви можете тримати на долоні. Tearaway - це наступний творчий шедевр від Media Molecul...

Характеристики

опис товару

Дата виходу: 22.11.2013.

Пригода - як твій найкращий друг, як ніяка інша!

Рушайте в власну унікальну пригоду в світі паперових виробів, який ви можете тримати на долоні.

Tearaway - це наступний творчий шедевр від Media Molecule, визнаного критиками розробника отримала безліч нагород франшизи LittleBigPlanet.

Натхненний і створений спеціально для PS Vita, тактильний світ Tearaway - це красиво оформлене відкрите тривимірне середовище, повністю побудоване з паперу.

Tearaway - це пригода в стилі «приятельського кіно» між вами і паперовим посильним з іншого виміру IOTA (або, альтернативно, ATOI). Посланець керується за допомогою джойстиків і лицьових кнопок PS Vita, але іноді їм потрібна більш серйозна допомога, ви, гравець, можете використовувати PS Vita і впливати на паперовий світ, іноді тактильно творчими способами, а іноді і різко руйнівними методами.

Ваше оточення може відображатися в грі за допомогою камери PS Vita.

Мікрофон PS Vita дозволить вам передавати послання в паперову країну.

Гравці також побачать, як їхні власні пальці проштовхуються вгору в навколишнє середовище, щоб прийти на допомогу своєму посланцю за допомогою заднього торкання, або розгортати області пейзажу за допомогою переднього торкання.

Tearaway грайливо змішує реальний світ з ігровим світом, дозволяючи вам бачити елементи вашого життя, що з'являються всередині гри, а в нагороду ви отримуєте справжні елементи з паперу, які можна роздрукувати і створити в міру вашого проходження.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре