Б ⁄ В
Teenage Mutant Ninja Turtles 2013 (3DS) Б/В

Teenage Mutant Ninja Turtles 2013 (3DS) Б/В

750грн
Артикул: 100957
Бренд:
Код: CTR P ANYP
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 20.10.2013. Teenage Mutant Ninja Turtles - нова оригінальна відеогра, розроблена Magic Pockets, в якій головні ролі грають задиристі і люблячі піцу Черепашки-ніндзя - Леонардо, Донателло, Мікеланджело та Рафаель. Дія бойовика ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 20.10.2013.

Teenage Mutant Ninja Turtles - нова оригінальна відеогра, розроблена Magic Pockets, в якій головні ролі грають задиристі і люблячі піцу Черепашки-ніндзя - Леонардо, Донателло, Мікеланджело та Рафаель. Дія бойовика розгортається у тому ж всесвіті, що й популярний мультсеріал Nickelodeon, і дозволить подолати розрив між першим і другим сезонами шоу, віддавши Черепашкову Силу в руки фанатів.

Відповідно до класичного геймплею та атмосфери у стилі TMNT, Teenage Mutant Ninja Turtles – це енергійна та яскрава гра в жанрі beat 'em up з поліпшеннями персонажів, другорядними предметами та кількома режимами гри. Він пропонує справжню сюжетну лінію «Черепахи», що включає улюблених персонажів франшизи та локації з мультсеріалу, що розгортається за допомогою анімованих кат-сцен та внутрішньоігрових подій.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре