Б ⁄ В
Valhalla Knights (PSP) Б/В

Valhalla Knights (PSP) Б/В

Недоступно
Артикул: 100859
Бренд:
Код: ULES-00657
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 07.09.2007. Місце, забуте історією, де люди, ельфи, гноми, напіврослики та інші різні раси жили разом у гармонії… це був рай, оточений густими зеленими лісами та кришталево чистими струмками. Проте вий демонів розірвав ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 07.09.2007.

Місце, забуте історією, де люди, ельфи, гноми, напіврослики та інші різні раси жили разом у гармонії… це був рай, оточений густими зеленими лісами та кришталево чистими струмками.

Проте вий демонів розірвав їхнє мирне життя. Це було повернення Темного Лорда, попереднього правителя землі, яке викликало новий раунд битв, які зрештою охопили всі раси.

Після багатьох років запеклих боїв Темний Лорд був запечатаний руками героя Растула. Але від крові демонів земля була проклята, а небо втратило своє світло. Проклята земля заманила людей у ​​пастку, змушуючи кожну мить неспання здаватися вічністю. Зрештою, земля, колись відома як рай, стала відома як Проклята земля.

Якось у цій країні прокидається юнак. У цій країні, сповненій відчаю, юнак шукає втрачену пам'ять. Попереду відкриття його спогадів та майбутнє цієї занедбаної землі.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре