Б ⁄ В
The Witcher 3: Wild Hunt - GOTY (PS4) (російська версія) Диск + SteelBook Б/В

The Witcher 3: Wild Hunt - GOTY (PS4) (російська версія) Диск + SteelBook Б/В

Недоступно
Артикул: 100335
Бренд:
Код: CUSA-05571
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 30.08.2016. Грайте за висококваліфікованого вбивцю монстрів по найму Навчені з раннього дитинства і мутувавші, знайшовши надлюдські навички, силу і рефлекси, відьмаки є соціальною противагою світу, що кишить монстрами, ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 30.08.2016.

Грайте за висококваліфікованого вбивцю монстрів по найму

Навчені з раннього дитинства і мутувавші, знайшовши надлюдські навички, силу і рефлекси, відьмаки є соціальною противагою світу, що кишить монстрами, в якому вони живуть

● Знищуйте ворогів в ролі професійного мисливця за монстрами, озброєного цілим рядом оновлюваних видів зброї, видозмінювальними зіллями і бойової магією.

● Вистежуйте самих різних екзотичних монстрів, від диких звірів, що бродять по гірських перевалах, до хитрих надприродних хижаків, які переховуються в темних провулках густонаселених міст.
● Вкладайте свої нагороди в модернізацію своєї зброї і купуйте особливі обладунки або витрачайте їх на скачки, ігри в карти, кулачні бої та інші радості, які приносить життя.

Вистежити дитя спадкоємицю Старшої Крові в морально неоднозначному фентезійному відкритому світі

Величезний відкритий світ Відьмака, створений для нескінченних пригод, встановлює нові стандарти розмірів, глибини і складності.

● Подорожуйте по фантастичному відкритому світі: досліджуйте забуті руїни, печери, торгуйте з торговцями і ковалями в містах та полюйте на відкритих рівнинах, серед гір і в морі.
● Під час війни відшукайте дитя Старшої Крові, живу зброю великої сили, пришестя якої було передбачене в древніх ельфійських легендах.
● Робіть вибір, який виходить за рамки добра і зла і стикається з їх далекосяжними наслідками.

GOTY EDITION

Видання The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year об'єднує базову гру і весь додатковий контент, випущений на сьогоднішній день.

● Включає доповнення Hearts of Stone і Blood & Wine, які пропонують величезні 50 годин додаткового оповідання, а також нові функції і нові області, які розширюють досліджуваний світ більш ніж на третину!
● Надає доступ до всього додаткового контенту, випущеному на даний момент, включаючи зброю, обладунки, побічні квести, ігрові режими і нові карти Гвинт!
● Містить всі технічні та візуальні поновлення, а також новий призначений для користувача інтерфейс, повністю перероблений на основі відгуків спільноти Відьмак.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре