Client
Language:
+38(067)9937017
Our location:
Warehouse - Architectural Street, 76, Odessa, Ukraine
Phones:
Working hours
  • Online Support
  • seven days a week from 10.00 to 20.00
E-mail
We are on social networks
Go to contacts
0 0
Catalog
Main page
Wishlist
0
Compare
0
Contacts

About Us

Welcome to shop

Image Client
ДЖОЙСТИК ЮА - інтернет магазин який спеціалізується на роздрібному продажу відеоігор, ігрових приставок, аксесуарів, різноманітних гаджетів, і інших цікавих речей які мають або мали раніше відношення до перерахованого.

Велику увагу було спочатку приділено функціональності онлайн магазину щоб розширити можливості і зробити максимально комфортним для покупця вибір товарів і оформлення замовлення, а унікальна система контролю мінімізує можливість невідповідності наявності товарів.

Чималий досвід роботи гарантує професійний підхід до вирішення будь-яких питань, оформлюйте замовлення не вагаючись, а також бажаємо всім і завжди вдалих покупок.

Our goals

Пріоритетом магазину joystick є створення унікальних онлайн пропозицій і зручного сервісу в області продажів відеоігор та інших крутих розваг.
Завдяки цьому ми клієнтоорієнтовані, налаштовані на результат, і з кожним разом здатні зробити більше.

Customer reviews
See all
Average rating:
5
Reviews: 4
Service quality
5
Delivery terms
5
Prices and availability
5
Alex the Games
17 june 2018
Купував у joystick.ua. вже не один раз. Це унікальний магазин в Україні в якому можна купити як найновіші сучасні ігри для консолей актуального покоління,так і рідкісні ретро ігри і колекційні видання. Є можливість оформити замовлення з магазинів Америки,Європи, Азії а також з eBay та інших. Низькі ціни і хороший колектив.Усім рекомендую
Service quality: 5
Delivery terms: 5
Prices and availability: 5
Андрей
24 november 2017
Заказ оформлял дисков PS1 и PS2 для коллекции, брал Resident Evil 2 и 4 в стилбуке. Покупкой очень доволен, все в комплекте с мануалами, хотелось бы лучшего состояния коробки для ПС1 - но это уже ньюансы - которые кстати отображены на фотках, хорошее состояние в целом и все соответствовало описанию и фотографиям - буду заказывать еще, вижу что товар сейчас как раз добавили - много интересного ))
Service quality: 5
Delivery terms: 5
Prices and availability: 5
Тарас
17 october 2017
Купляв під замовлення так як на сайті не було на той момент коллекційного видання Wither 3, потрібно було на подарунок - отримав його приблизно через місяць і дуже задоволений покупкою, можливо я трохи крутив голову питаннями але до мене віднеслись з розумінням і я отримував відповіді на всі питання які мене цікавили. Раджу всім joystick.ua багато всього цікавого у наявності, працюють профессіонали.
Service quality: 5
Delivery terms: 5
Prices and availability: 5
White23Terror
22 june 2017
Заказываю на сайте joystick.ua. далеко не в первый раз.Заказы делал как из огромного ассортимента игр на сайте,так и просил неоднократно достать игру которая интересовала конкретно меня.Мои заказы оформляли в обещаные сроки,что не может не радовать.Да и в целом очень приятный в общении человек,вообщем всё супер,всем рекомендую данный магазин видеоигр!
Service quality: 5
Delivery terms: 5
Prices and availability: 5
Add a review
Review criteria:
HTML is not supported!