Client
Language:
+38(067)9937017
Our location:
Warehouse - Architectural Street, 76, Odessa, Ukraine
Phones:
Working hours
 • Online Support
 • seven days a week from 10.00 to 20.00
E-mail
We are on social networks
Go to contacts
0 0
Catalog
Main page
Wishlist
0
Compare
0
Contacts

Shipping and Payment

Shipping and Getting

 • Delivery → post office

  «Нова пошта»

  Приблизний термін доставки перевізником «Нова пошта» 1 – 3 дні.

  Після відправки замовлення ви отримаєте повідомлення з номером експрес-накладної.
  Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта»
  Доставка до відділення «Нова пошта» з якого здійснюється відправлення є абсолютно безкоштовною.
  В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність у відділенні «Нова пошта».

  Важливо!
  Доставка, пакування, зворотня доставка та інші витрати пов'язані з передачею товару покупцеві транспортними службами - завжди за рахунок покупця (якщо інші умови не визначено окремо) Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" в присутності співробітника. У разі неповного комплекту або недостачі товару, необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від отримання або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано по її вині. Ми не несемо відповідальності за затримку доставки транспортною компанією. Інформацію про місцезнаходження посилки можна отримати на сайті служби доставки. Ми не несемо відповідальності за можливі ризики при транспортуванні товару, навіть в разі доставки товару в місце, вказане покупцем. Продавець не несе відповідальності за будь-які пошкодження під час транспортування. Якщо при оформленні замовлення відсутні умови до пакування замовлення - воно буде запаковане службою доставки на свій розсуд.

  Читайте також про «умови отримання відправлень»

 • Delivery → to address

  «Нова пошта»

  Приблизний термін доставки перевізником «Нова пошта» 1 – 3 дні.

  Після відправки замовлення ви отримаєте повідомлення з номером експрес-накладної.

  Кур'єр дзвонить Одержувачу за 30-60 хвилин до прибуття за адресою, вказаною в експрес-накладній. Кур'єрська доставка за адресою здійснюється до 21:00 в будні дні і у вихідні дні за спеціальним графіком. Графік роботи адресної доставки тут
  Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті «Нова пошта»
  Доставка до відділення «Нова пошта» з якого відбувається відправка є абсолютно безкоштовною.
  В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність в присутності співробітника «Нова пошта».

  Важливо!
  Доставка, пакування, зворотня доставка та інші витрати пов'язані з передачею товару покупцеві транспортними службами - завжди за рахунок покупця (якщо інші умови не визначено окремо) Перед відправленням весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар в присутності співробітника. У разі неповного комплекту або недостачі товару, необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано по її вині. Ми не несемо відповідальності за затримку доставки транспортною компанією. Інформацію про місцезнаходження посилки можна отримати на сайті служби доставки. Ми не несемо відповідальності за можливі ризики при транспортуванні товару, навіть у разі доставки товару в місце, вказане покупцем. Продавець не несе відповідальності за будь-які пошкодження під час транспортування. Якщо при оформленні замовлення відсутні умови до пакування замовлення - воно буде запаковане службою доставки на свій розсуд.

  Читайте також про «умови отримання відправлень»

 • Pickup

  Спосіб отримання при якому товар не доставляється на поштове відділення або за адресою покупця, а в офіс інтернет-магазину, на склад або в спеціальний пункт видачі замовлень.

  Інтернет-магазин joystick.ua пропонує своїм покупцям скористатися цією можливістю. Даний спосіб має свої переваги. Так, наприклад, самовивіз є безкоштовною послугою, і відповідно скориставшись нею користувач економить на витратах на доставку.

 • International delivery

  Можливість міжнародної доставки товару, а також її вартість, обговорюється індивідуально. Міжнародна доставка на відміну від інших методів доставки можлива тільки в разі 100% оплати за товар + вартості доставки по тарифу перевізника.

  Важливо!
  Ми не несемо відповідальності за затримку доставки транспортною компанією. Інформацію про місцезнаходження посилки можна отримати на сайті служби доставки. Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. Ми не несемо відповідальності за можливі ризики при транспортуванні товару, навіть в разі доставки товару в місце, вказане покупцем. Продавець не несе відповідальності за будь-які пошкодження під час транспортування. Якщо при оформленні замовлення відсутні умови до пакування замовлення - воно буде запаковане службою доставки на свій розсуд. Всі можливі витрати, у вигляді податків, митних зборів, зборів тощо які можуть бути нараховані митними службами країни покупця, оплачуються покупцем. Податки, митні збори, збори тощо являються індивідуальними для кожної країни - прохання ознайомитися перед оформленням міжнародної доставки.

Payment methods

 • Payment on receipt

  in progress - information will be available shortly.

 • Payment Privat24

  in progress - information will be available shortly.

 • Payment to card

  in progress - information will be available shortly.