Б ⁄ В
Far Cry 4 (PS3) (російська версія) Б/В

Far Cry 4 (PS3) (російська версія) Б/В

Недоступно
Артикул: 100480
Бренд:
Код: BLES-02012
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 18.11.2014. Far Cry 4, створений на основі легендарної ДНК свого зазначеного нагородами попередника, забезпечує самий великий і захоплюючий досвід Far Cry в абсолютно новому і величезному відкритому світі з інтегрованим коопер...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 18.11.2014.

Far Cry 4, створений на основі легендарної ДНК свого зазначеного нагородами попередника, забезпечує самий великий і захоплюючий досвід Far Cry в абсолютно новому і величезному відкритому світі з інтегрованим кооперативним режимом з можливістю входу / виходу.

Прихований в високих Гімалаях Кірат, країна, просочена традиціями і насильством. Ви Аджай Гейл. Вирушаєте в Кірат, щоб виконати передсмертне бажання своєї матері, і опиняєтеся втягнутим в громадянську війну за повалення репресивного режиму диктатора Пегана Міна. Досліджуйте і переміщайтеся в цьому величезному відкритому світі, де небезпека і непередбачуваність підстерігають за кожним кутом. Тут кожне рішення на рахунку, а кожна секунда - це історія. Ласкаво просимо в Кірат.

ДОСЛІДЖУЙТЕ ВІДКРИТИЙ СВІТ, НАПОВНЕНИЙ МОЖЛИВОСТЯМИ

Відкрийте для себе найрізноманітніший світ Far Cry з коли-небудь створених. З ландшафтом, що тягнеться від пишних лісів до засніжених Гімалаїв, весь світ живий... і смертоносний.

Від леопардів, носорогів, чорних орлів і злісних медоїдів Кірат є домом для безлічі диких тварин. Почавши полювання за ресурсами, знайте, що щось може вас переслідувати...

Розвідайте ворожу територію зверху на абсолютно новому автожирі, а потім різко поверніться на землю в своєму скафандрі. Заберітся на спину шеститонного слона і скиньте його грубу силу на своїх ворогів.

Виберіть правильну зброю для роботи, якою б божевільною або непередбачуваною вона не була. Завдяки різноманітному арсеналу ви будете готові до всього.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре