Б ⁄ В
Far Cry 4 (PS4) Промо Диск (російська версія) Б/В

Far Cry 4 (PS4) Промо Диск (російська версія) Б/В

820грн
Артикул: 100348
Бренд:
Код: CUSA-00462
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 18.11.2014. Far Cry 4, створений на основі легендарної ДНК свого зазначеного нагородами попередника, забезпечує самий великий і захоплюючий досвід Far Cry в абсолютно новому і величезному відкритому світі з інтегрованим коопер...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 18.11.2014.

Far Cry 4, створений на основі легендарної ДНК свого зазначеного нагородами попередника, забезпечує самий великий і захоплюючий досвід Far Cry в абсолютно новому і величезному відкритому світі з інтегрованим кооперативним режимом з можливістю входу / виходу.

Прихований в високих Гімалаях Кірат, країна, просочена традиціями і насильством. Ви Аджай Гейл. Вирушаєте в Кірат, щоб виконати передсмертне бажання своєї матері, і опиняєтеся втягнутим в громадянську війну за повалення репресивного режиму диктатора Пегана Міна. Досліджуйте і переміщайтеся в цьому величезному відкритому світі, де небезпека і непередбачуваність підстерігають за кожним кутом. Тут кожне рішення на рахунку, а кожна секунда - це історія. Ласкаво просимо в Кірат.

ДОСЛІДЖУЙТЕ ВІДКРИТИЙ СВІТ, НАПОВНЕНИЙ МОЖЛИВОСТЯМИ

Відкрийте для себе найрізноманітніший світ Far Cry з коли-небудь створених. З ландшафтом, що тягнеться від пишних лісів до засніжених Гімалаїв, весь світ живий... і смертоносний.

Від леопардів, носорогів, чорних орлів і злісних медоїдів Кірат є домом для безлічі диких тварин. Почавши полювання за ресурсами, знайте, що щось може вас переслідувати...

Розвідайте ворожу територію зверху на абсолютно новому автожирі, а потім різко поверніться на землю в своєму скафандрі. Заберітся на спину шеститонного слона і скиньте його грубу силу на своїх ворогів.

Виберіть правильну зброю для роботи, якою б божевільною або непередбачуваною вона не була. Завдяки різноманітному арсеналу ви будете готові до всього.

СПІВПРАЦЯ: ЗНАЙТИ ДРУГА

Не кожну подорож слід здійснювати поодинці. Far Cry 4 дозволяє другому гравцеві зайти і вийти в будь-який момент, переосмислюючи спільний досвід в істинному дусі Far Cry для наступного покоління. Тепер ви зможете разом відкривати і досліджувати живий відкритий світ Кірату.

АРЕНА: КИМ ВИ СТАНЕТЕ?

Доведіть свою бойову майстерність і боріться за виживання і славу на арені. Заслужіть повагу ревучого натовпу і перевірте свою волю до виживання, борючись як з людьми, так і зі звірами, поки не залишиться тільки один учасник.

БАГАТОКОРИСТУВАЛЬНИЦЬКА ГРА

Пориньте в битву історії Кірат в новому змагальному багатокористувальницьку режимі. Грайте за добре озброєного солдата повстання Золотого Шляху або за члена стародавнього військового племені Калінаг, що володіє смертоносною силою природи.

РЕДАКТОР КАРТИ: ДИЗАЙН СМЕРТЕЛЬНИХ ПАСТОК

Створюйте власні карти і діліться ними за допомогою найпотужнішого і інтуїтивно зрозумілого редактора карт, який коли-небудь пропонувався у франшизі Far Cry. Ваші творіння отримають належну увагу завдяки вдосконаленим інструментам, поліпшеному інтерфейсу і можливості публікувати свої карти і ділитися ними з спільнотою.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре