Б ⁄ В
LittleBigPlanet Marvel Super Hero Edition (PlayStation Vita) (російська версія) Б/В

LittleBigPlanet Marvel Super Hero Edition (PlayStation Vita) (російська версія) Б/В

Недоступно
Артикул: 100115
Бренд:
Код: PCSF-00516
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 28.11.2014. LittleBigPlanet PlayStation Vita Marvel Super Hero Edition включає в себе визнану критиками оригінальну гру, а також безліч додаткових матеріалів Marvel. Включені три захоплюючі міні-гри за участю деяких з найпопул...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 28.11.2014.

LittleBigPlanet PlayStation Vita Marvel Super Hero Edition включає в себе визнану критиками оригінальну гру, а також безліч додаткових матеріалів Marvel. Включені три захоплюючі міні-гри за участю деяких з найпопулярніших супергероїв Marvel, 18 костюмів персонажів Marvel, які ви можете використовувати, одягаючи Sackboy або Sackgirl, і безліч нових предметів для створення власних рівнів!

Подорожуйте по LittleBigPlanet, як ніколи раніше, використовуючи зворушливу магію PS Vita.

Вас чекає яскравий майданчик, наповнений почуттями і радощами, епічними пригодами і незвичайними барвистими персонажами. Чи зможете ви розгадати таємницю злого ляльковода і повернути цій неспокійній планеті колишню славу, поки не стало надто пізно?

Завантажте нескінченні веселощі від процвітаючого суспільства LittleBigPlanet і грайте на ходу, коли завгодно і де завгодно. Ви навіть можете створювати свої власні рівні і ігри, або що завгодно, що вам подобається, і ділитися своїми чудовими винаходами з спільнотою LittleBigPlanet.

Ключова особливість:

• Насолоджуйтесь відзначеною нагородами грою LittleBigPlanet PS Vita, коли ярмарок Carnivalia виїжджає в місто.

• Врятуйте світ в трьох додаткових міні-іграх за участю супергероїв Marvel, таких як Залізна людина, Халк і Тор - Avengers: Ultimate Escape, S.H.I.E.L.D Interceptor і Hero Rush.

• Одягніть свого Sackboy в 18 костюмів Marvel: Залізна людина, Шибайголова, Доктор Восьминіг, Тор, Людина-павук, Електра, Примарний гонщик, Капітан Америка, Веном, Халк, Каратель, Зелений гоблін, Чорна вдова, Зоряний лорд, Залізний кулак, Нова, Чорна кішка і Соколине око.

• Використовуйте всі інтуїтивно зрозумілі елементи управління системи PS Vita - наприклад, сенсорний екран, задню сенсорну панель і датчик руху - для створення, ігри і публікації власних ігор.

• Розважайтеся онлайн і грайте разом з трьома друзями в багатокористувацьких іграх з підтримкою Wi-Fi.

• Розблокуйте і використовуйте будь-які костюми LittleBigPlanet, які ви раніше завантажили на PS3.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре