Б ⁄ В
LittleBigPlanet (PlayStation Vita) (російська версія) Б/В

LittleBigPlanet (PlayStation Vita) (російська версія) Б/В

580 ₴
Артикул: 100114
Бренд:
Код: PCSF-00021
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 19.09.2012. В LittleBigPlanet для PlayStation Vita приєднуйтесь до Sackboy в абсолютно новій пригоді, наповненій дослідженнями і змаганнями. Налаштуйте Секбоя і світ навколо вас за допомогою унікального сенсорного екрану і кам...
Видання :

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 19.09.2012.

В LittleBigPlanet для PlayStation Vita приєднуйтесь до Sackboy в абсолютно новій пригоді, наповненій дослідженнями і змаганнями. Налаштуйте Секбоя і світ навколо вас за допомогою унікального сенсорного екрану і камери. Створюйте інструменти, які дозволять вам грати з більшою свободою, ніж будь-коли раніше. Потім відкрийте для себе нескінченну кількість безкоштовних ігор, створених і поширених фанатами в Інтернеті. LittleBigPlanet для PS Vita - це мініатюрний комплект засобів розробки, який у вас на долоні, який дозволить гравцям створювати безліч різних вражень - можливості воістину безмежні!

Серія Premiere пропонує популярну пропозицію «Грай, створюй, поділися» в системі PS Vita з абсолютно новим пригодою LittleBigPlanet для Sackboy, яким можна насолоджуватися в дорозі, в будь-який час і в будь-якому місці.

Представляємо нові способи гри, включаючи сенсорне управління спереду і ззаду і багато іншого.

Діліться задоволенням з новими розрахованими на багато користувачів режимами, включаючи pass'n'play, multi-touch і онлайн-ігри.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре