Б ⁄ В
Resident Evil Zero (Gamecube) PAL Б/В

Resident Evil Zero (Gamecube) PAL Б/В

Недоступно
Артикул: 100680
Бренд:
Код: DOL P GBZP, DOL-GBZP-UKV
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 07.03.2003. Гравець класично для серії керує бійцем, що знищує зомбі і мутантів, а також вирішує головоломки. Головна особливість Resident Evil Zero — функціональне нововведення з назвою «partner zapping», що дозволяє перемика...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 07.03.2003.

Гравець класично для серії керує бійцем, що знищує зомбі і мутантів, а також вирішує головоломки. Головна особливість Resident Evil Zero — функціональне нововведення з назвою «partner zapping», що дозволяє перемикати контроль над персонажами протягом гри, замість того, щоб використовувати лише одного з них.

Обидва персонажі здатні рухатися як разом, так і окремо — другорядним персонажем керуватиме комп'ютер і того можна буде використати для розвідування іншої локації. У грі зустрічається кілька головоломок, успішне розв'язання яких можливе саме завдяки такому способу керування. Кожен з персонажів має свої особливості: Ребекка — медик, здатна готувати лікарські препарати зі знайдених трав. Окрім цього, вона може проникати у важкодоступні місця. Біллі може переносити тяжкі предмети, має в арсеналі запальничку, володіє вищим рівнем здоров'я, у порівнянні з Ребеккою, але не здатен змішувати трави.

Також в грі скасована традиція, коли всі знайдені предмети можна скласти на зберігання в ящик, а потім дістати з іншого ящика. Тепер гравець може в будь-якому місці викинути що-небудь зі свого інвентаря щоб звільнити місце для добутого предмета. Надалі залишений предмет можна знову підібрати, а карта гри підкаже де саме його можна знайти.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре