Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredders Revenge Classic Edition (PS4) US

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredders Revenge Classic Edition (PS4) US

Недоступно
Артикул: 100914
Бренд:
Код: TMNT-0001-CVR
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата виходу: 16.06.2022. Улюблені черепашки знову обєднують свої сили, щоб здолати ворогів у чудовому бойовику з елементами сайд-скроллера у стилі 80-х Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge представляє революційний геймпле...

Характеристики

опис товару

Дата виходу: 16.06.2022.

Улюблені черепашки знову обєднують свої сили, щоб здолати ворогів у чудовому бойовику з елементами сайд-скроллера у стилі 80-х

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge представляє революційний геймплей, який ґрунтується на нестаріючих класичних механіках бою від експертів у створенні бойовиків із Dotemu (Streets of Rage 4) та Tribute Games.

Об'єднавши сили Леонардо, Мікеланджело, Донателло і Рафаеля, ви пробиватимете собі шлях силою і поодинці воюватимете зі Шреддером і його вірним і відданим йому кланом Фут, або можете покликати своїх найкращих друзів і грати разом у команді з чотирьох чоловік!

Легендарний дизайн черепашок з 1987 року і геймплей, що віддає належне класичним іграм про черепашки-ніндзя, таким як Turtles In Time, і неймовірно барвиста піксельна графіка змусять вас відчути ностальгію по франшизі про черепашки-ніндзя.

  • Гарантія виробника ПЗ та ігри поверненню та обміну не підлягають
  • Гарантія від магазину Обмін - Повернення в день замовлення (при збереженні цілісності упаковки)

Написати відгук

    Погано           Добре